Diecézko v HK

27.03.2010 09:00

Nazdár,
takže, v sobotu je diecézko, budem se loučit s biskupem Dominikem Dukou. Takže, by to chtělo kloudnou účast že. Také budou představovat náš nový, krásný, malý žamberecký vikariát. No tak by to chtělo ukázat, že i když jsme malý, tak je nás hodně slyšet. nebo něco v tom smyslu...nuže, začíná to v 9h, v KD Střelnici...no já teda moc nevím kde to je, jen že blíž než filharmonie, kde to bylo loni... je to jak jdete od nádraží, tak tam je podchod, když něpůjdete do toho podchodu, ale vedle něho a zabočíte doprava, tak tam to má někde být:-) hm, dobře, podle tohoto popisu bych to asi taky nepoznala, nevadí, kouknem na mapy a bude to, stejně tam budou takvový ty lidičky s oranžovýma praporkama a ukážou nám, kam jít:-) nuže aco program..hm, 9h začátek, pak bude mít asi nějaké to slovo biskup, vikariáty, scénky, svědectví, písničky(VeKa) apod. kolem 12 oběd(troufám si tipnout, že k obědu budou bagety;-) ) poté skupinky na BiGi, jsou tam jak k zamyšlení, tak povídání, sportování, přenášky, snad i nějaké to vyrábění..myslím, že si každý najde něco, co ho bude bavit ( v nejhorším májí na každém rohu cukrárny;-) ) ale já samozřejmě doporučuju ty skupinky na bigi jo..:-) no poté bude křížová cesta, pujde se těmi sady...doprčic, teď si nemůžu vzpomenout, jak se nazývají...no nevadí, bude to taková zkrácená cesta, nebude tam klasických 14 zastavení, ale tuším že polovina. budou se k tomu hrát tézácké písničky a když to projde, tak i nějaké netézácké:-) křížová cesta bude ukončena v katedrále, a tam bude hned pak závěrečná mše svatá, kde se dorozloučíme s biskupem DD a potom pujdem dom:-)
tak a ted jak pojedem že? mohli bychom jako vikariát jet společně nějak že? z Letohradu(žamberk by přistoupil v žamberku no..) ted máme dvě možnosti...bud o pul sedmé z letohradu, s tím, že budem v HK asi v 8, což by nám mělo stačit na najítí střelnice:-) druhá možnost je, že pojedem v 7:35 a do HK dorazíme za 6minut 9, což rozhodně nestihnem na střelnici...a kromtoho, takhle pozdě zaprvé nestihnem úvodní scénku( ta bývá velmi dobrá) ale hlavně tam je vždycky strašnej nával a je to prostě na prd...takže navrhuju si přivstat:-)))) nebudme lemry..:-)
a zpátky nám jede přímý rychlík až do Letohradu v 17:05, doma jsme o pul 7
další nám jede až v 7, takže to už se mi zrovna moc nezamlouvá:-) no ale uvidíme, třeba se nám tam bude líbit, a budem se chtít zdržet;-) :-)takže, jak to vidíte? hm? jak pojedem? hm? co kdyyste se všichni domluvili se svými zástupci a ti by mě pak třeba dali vědět v kolik chcete jet...kdo nezná svého zástupce tak taky malý přehled.. Žamberk - Market Kladivová, Bystřec - Lukáš Uher, Jablonné - Janča Fáberová, Letohrad - Soňa Moravcová, Nekoř - Veronika Páchová, Dolní Čermná - Tereza Vondrová, nebo já.
kdo nechodíte do spoča a zástupce svého neznáte nebo nevim, tak mě klidně napište, a domluvíme se :-) OK??? no dobře dobře, taktot asi vše, co jsem měla na srdci:-)
v příloze máte plakátek, snad pujde otevřít:-)
Nuže, žijte blaze a těšim se na vás na diecézku:-)
                          Magda Těšme se!

V Hradci Králové-hlavní město diecéze.

Diecézko-setkání mládeže všech vikariátů mezi sebou a i biskupem... A Žamberecký vikariát musí ukázat svou sílu!

Musíme ukázat,že žijem a rostem a kooolik nás je!

Nejspíš pojedem společným vlakem

6:35 z Letohradu a v 7:57 jsme v Hk

a postupně nabalíme lidi ve Verměřovicích, v Žamberku... a bude to stát za to!!!